پرده در دکوراسیون داخلی

پرده های عمودی هانتر داگلاس کنتراکت

این پرده ها به خوبی پنجره های بزرگ را می پوشانند. پرده های عمودی هانتر داگلاس کنتراکت علاوه بر قیمت مناسب، دوام زیادی دارند باز و بسته شدن آسان این پرده ها آنها را برای ساختمان های تجاری مناسب کرده است. از دیگر قابلیت های این محصول امکان موتوری کردن و طراحیشان بر اساس سلیقه مشتری است. این پرده ها در دو سایز 16 و 25 فوت موجود است.

کمپانی HunterDouglas (هانتر داگلاس) بزرگترین شرکت تولید کننده پرده در سراسر دنیا می‌باشد که محصولات مختلفش را به سراسر دنیا از جمله ایران عرضه کرده است .

پرده افقی

پرده عمودی

هانتر داگلاس

یکی‌ از محصولات این شرکت Shade ها یا سایه انداز‌ها هستند که علاوه بر جلوهٔ زیبایی‌ که به منزل شما میدهند از ورود بیش از حد نور به فضای داخلی‌ منزل شما جلوگیری میکنند .این Shade ها میتوانند باز و بسته و یا بالا پاین روند و به این صورت میزان نور مورد نظر شما را فراهم کنند .. علاوه بر این , این پرده‌ها حتی در حالت باز میتواند ۸۸ % از ورود اشعه ماورا بنفش ممانعت کنند ( در حالت بسته ۹۹% )

پرده عمودی هانتر داگلاس

پرده عمودی اندولت

یکی‌ دیگر از محصولات این شرکت پرده های آندولت ( Ondulette Blinds ) هستند . این پرده‌های فلزی دارای طرح های مختلف و منحصر به فردی هستند که آنها را از سایر پرده‌های فلزی دیگر متمایز می‌کند که با نام تجاری Sunway در ایران عرضه میشوند

پرده موتور دار

دکوراسیون پرده

پرده زیبا در طراحی داخلی

Sheer Elegance ها( پرده دبل رول یا زبرا) یکی‌ دیگر از محصولات این شرکت , از پردهای جدیدی هستند که به تازگی وارد بازار داخلی‌ دکوراسیون داخلی‌ ایران شده و با استقبال زیادی روبرو شده اند ، .. این مدل هم مشابه shade ها میتواند با بالا و پایین رفتن میزان نور را از ۱۰ تا ۱۵ % کنترل کنند با این تفاوت که نیازی به حمع شدن ندارند و قابلیت تنظیم نور به اندازه دلخواه را بصورت سایه روشن کردن مهیا می سازند .


منتشر شده

در

توسط