صفحه اصلی    |    معرفی شرکت    |    تماس با شرکت   |   نقشه سایت

IRAN DARB Co.

 

   پاسخگوی آنلاین

 

   العربی     English

درب های ضد سرقت الکترونیکی

درب های ورودی ضد سرقت

درب های داخلی

درب های ضد حریق

درب های اماکن خاص

چارچوب فلزی و چوبی

 

قفل و دستگیره الکترونیکی

تجهیزات ویدئویی

قفل و دستگیره معمولی

درکوب و چشمی

 

کابینت آشپزخانه

دکوراسیون داخلی

دستگیره الکترونیکی و اثر انگشتی


دانلود کاتالوگ شرکت

 

پاسخگویی آنلاین

My status

درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت خصوصیات مشخصی دارند که نسبت به درب های داخلی و چوبی از امنیت و مقاومت بیشتری برخوردار است. درب های ضد سرقت معمولا داخل لنگه درب از ورق فلزی مقاوم استفاده می شود تا عملا نفوز به داخل ساختمان را غیر ممکن و یا به تاخیر بیندازد.

قفل و یراق آلات مورد استفاده در درب های ضد سرقت نیز با درب های معمولی متنفاوت است بطوریکه معمولا زبانه قفل برای درب ضد سرقت از نوع گاو صندوقی بوده و معمولا دو یا سه قفل لنگه درب را به چهارچوب چفت می نماید.

لنگه درب ضد سرقت علاوه بر داشتن یک ورقه فلزی در صورت درخواست امکان نصب سنگ پشم نسوز و  عایق صوتی در هر دو طرف لنگه را نیز دارای می باشد که علاوه بر عایق حرارتی عایق صوتی نیز می گردد . رویه لنگه درب معمولا از ورق MDF طرح دار ساده و یا برجسته به ضخامت 8 تا 14 میلیمتر استفاده می شود. MDF رویه درب بصورت رنگ و یا روکش PVC قابل اجرا می باشد که برای درب های ورودی ساختمان که در مجاورت نور خورشید و یا هوای آزاد قرار دارند MDF رنگ شده توصیه می گردد.

چهارچوب درب از ورق فلزی 2 میلیمتر فرم داده شده استفاده شده است و کلیه قسمت های فلزی درب توسط رنگ کوره ای رنگ آمیزی می گردد. دور تا دور لنگه درب از زوار لاستیکی جهت جلوگیری از عبور گرد و غبار و صدا به داخل ساختمان تعبیه شده است. چهارچوب درب های ضد سرقت معمولا بصورت فلزی و رنگ شده تحویل داده می شود ولی در صورت درخواست امکان نصب پرواز چوبی بر روی چهارچوب نیز وجود دارد که ظاهر درب کاملا چوبی دیده می شود.

 

دریافت کاتالوگ درب های ضد سرقت طرح برجسته

 

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ترک طرح برجسته (سوپر)

درب ورودی ساختمان

درب ضد سرقت ترک طرح برجسته

   
دربضدسرقت

درب ضد سرقت طرح گردو برجسته

درب ساختمانی

درب ضد سرقت تمام پنل لمینت

   
دربساختمانی

درب ضد سرقت رویه ترک طرح برجسته

درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت رویه MDF حک شده

   
درب آپارتمان

درب ضد سرقت طرح کلاسیک