میز و صندلی فلزی فضای باز

انواع مبلمان فلزی برای محوطه باغ و ویلا

از تولیدات دیگر شرکت مبلمان فلزی برای فضای باز (پشت بام – حیاط خانه – کنار استخر – محوطه باغ و ویلا – نشیمن رو به فضای باز و … ) می باشد که در طرح ها و رنگ های متنوع و مقاوم در برابر عوامل فرسایشی طبیعی تولید می گردد. در زیر تصویر نمونه ای از ست میز و صندلی راحتی فلزی برای فضای باز درج شده است که در طرح های متنوع دیگر نیز قابل تولید و عرضه می باشد.

مبلمان فلزی و چوبی برای فضای باز و باغ و ویلا
میز و صندلی فلزی برای محوطه باغ و ویلا

این مبلمان به همراه نشیمن و پشتی با کیفیت به تعداد درخواستی قابل سفارش می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه تهیه سری محصولات مبلمان ویلایی و باغ لطفا با واحد فروش در ارتباط باشید.

 

تاب فلزی سه نفره

تاب سه نفره برای حیاط و باغ

یکی از محصولات جدید شرکت تاب فلزی سه نفره با روکش چوبی می باشد که مناسب برای نصب در فضای باز در حیاط خانه و باغ می باشد که امکانات تفریحی و استراحت شما را فراهم می آورد. این تاب در اندازه استاندارد و با استفاده از پروفیل های فلزی مقاوم تولید می شود و به همراه روکش چوب روسی که مقاوم در برابر عوامل فرسایشی (آفتاب و باران) تزئین شده است. در زیر تصویر مربوط به تاب سه نفره چوبی و فلزی را مشاهده می نمائید.

تاب فلزی ویلایی
تاب سه نفره ویلایی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید این محصول لطفا با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

 

تخت سنتی فلزی و چوبی برای مبلمان فضای باز

تخت سنتی فلزی و چوبی مناسب برای محوطه خانه، باغ، ویلا و آلاچیق

یکی ازمبلمان های سنتی ایران زمین که از دیرباز در فرهنگ مردم ایران وجود داشته تخت های سنتی چوبی بودند که معمولا در هر خانه ای یکی از این تخت ها وجود داشت و با توجه به صنعتی شدن شهر ها و تغییر سبک زندگی به مرور این مبل های خانوادگی و دسته جمعی به مبل های تک نفره تغییر پیدا کرد ولی هنوز در کافه های سنتی و اماکن توریستی و تفریحی از این مدل تخت ها برای دور هم بودن خانواده استفاده می شود.

بسیاری از مردم تمایل به داشتن یک مدل تخت سنتی در حیاط خانه، پشت بام و یا داخل آلاچیق در باغ و ویلای خود می باشند. گروه صنایع چوبی و فلزی ایران درب تولید کننده انواع مبلمان فلزی و چوبی برای محوطه و فضای سبز می باشد که در زیر تخت سنتی فلزی و چوبی تولیدی این شرکت درج شده است.

مبلمان فضای باز و انواع تخت فلزی و چوبی سنتی مناسب برای باغ و ویلا و پشت بام
تخت سنتی چوبی و فلزی خانوادگی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید با واحد فروش در ارتباط باشید.

الاکلنگ فلزی برای محوطه خانه و ویلا

مبلمان فلزی مناسب برای محوطه باغ، ویلا و خانه – الاکلنگ فلزی

امروزه خانواده ها تمایل دارند بسیاری از لوازم تفریحی پارکی را در حیاط منزل خود و یا باغ و محوطه ویلای خود داشته باشند (مثل تاب- استخر – تخت سنتی و …) گروه صنایع فلزی و چوبی ایران درب تولید کننده انواع مبلمان فلزی مناسب برای محوطه خانه باغ و ویلا می باشد که در زیر تصویر مربوط به الاکلنگ فلزی دارای محافظ فنری مناسب برای استفاده در حیاط خانه برای کودکان و محوطه باغ و ویلا می باشد.

الاکلنگ و تجهیزات تفریحی فلزی برای فضای سبز خانه و محوطه باغ و ویلا
الاکنگ و لوازم تفریحی برای محوطه و فضای باز در خانه و ویلا

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه تهیه محصولات لطفا با واحد فروش در ارتباط باشید.

 

تخت استراحت مناسب برای محوطه باز

انواع مدل تخت استراحت و تخت آفتاب گیری مناسب برای حیاط خانه ویلا و باغ

در این پست تخت فلزی و چوبی مناسب برای آفتاب گیری در فضای باز خانه و محوطه باغ و ویلا می باشد که دارای اسکلت فلزی و رویه چوبی می باشد و دارای دو چرخ به جهت راحتی حمل طراحی شده است.

صنایع چوب و فلز ایران درب تولید کننده انواع لوازم و اثاثه و مبلمان فلزی مناسب برای محوطه و فضای باز در خانه و ویلا و یا باغ می باشد.

تخت استراحت آفتاب گیری مناسب برای فضای سبز و محوطه خانه و باغچه و ویلا
تخت فلزی و چوبی مناسب برای آفتاب گیری

سازه فلزی دکوراتیو برای گلدان

گل و گیاه در خانه و فضای سبز در حیاط خانه – پایه نگهدار گلدان فلزی

در این پست محصولات مرتبط با فضای سبز در خانه و محوطه ویلا و باغچه معرفی می گردد. در زیر تصاویر مربوط به سازه های فلزی دکوراتیو مناسب برای نگهداری گلدان و پرورش گل و گیاه نشان داده شده است این محصولات مقاوم در برابر رطوبت می باشد و جلوه ای ویژه به محیط و فضای سبز منزلتان خواهد داد.

سازه فلزی چهار پایه جهت نگهداری گلدان در فضای سبز و محیط خانه و ویلا
پایه فلزی برای نگهداری گلدان
سازه هنری فلزی برای فضای سبز در خانه و فضای سبز ویلا
سازه فلزی شبیه دوچرخه برای نگهداری گل و گیاه

نمای حیاط را با برخی از گلدان‌های تازه که با ابتکار خود درست کرده‌اید، تزئین کنید. برای مثال می‌توان از صندلی کهنه یا حتی دوچرخه‌ای قدیمی برای درست کردن یک گلدان فانتزی استفاده کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه تهیه محصولات لطفا با واحد فروش در ارتباط باشید.

 

تاب فلزی برای حیاط خانه و ویلا

تاب فلزی دو نفره برای فضای باز در خانه، باغ و ویلا به همراه سایبان

در این پست تاب فلزی دو نفره مناسب برای نصب در حیاط خانه، فضای باز در خانه و یا محوطه ویلا و یا باغ شخصی می باشد که سازه آن فلزی بوده و دارای رنگ پودری مقاوم در برابر عوامل فرسایشی می باشد. در زیر تصاویر مربوط به محصول را مشاهده می نمائید.

تاب سه نفره مناسب برای فضای باز حیاط خانه، باغ و ویلا دارای سایبان
تاب دونفره مناسب برای حیاط و باغ

یکی از بهترین وسایل برای بازی و تفریح کودکان در فضای خارج خانه استفاده از مدل تاب تفریحی شیک و زیبا در حیاط خانه است. البته تاب فقط مکانی برای تفریح کودکان نیست، بسیاری از بزرگسالان نیز از تاب برای مطالعه، استراحت کردن و آرامش گرفتن در حیاط خلوط خود استفاده می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه تهیه محصولات لطفا با واحد فروش در ارتباط باشید.

N23

ست میز و صندلی و مبلمان فلزی برای محوطه

تولید کننده انواع مبلمان فلزی مناسب برای محوطه فضای سبز در حیاط خانه، باغ و ویلا

امروزه داشتن یک فضای دنج با محیط طبیعی حتی در شهر ها و پشت بام خانه ها به امری متداول تبدیل شده و اکثر خانواده ها فصول گرم سال را معمولا در این محیط ها سپری میکنند. برای تجهیز و مبلمان فضای باز نیاز به اثاثه فلزی و مقاوم در برابر عوامل فرسایشی می باشد که این شرکت آمادگی خود را برای تامین انواع تجهیزات و مبلمان فضای باز اعلامی می دارد.

مبلمان فلزی به همراه سایبان در فضای باز
 
مبلمان فلزی برای حیاط خانه و ویلا 
اثاثه و میز و صندلی فلزی برای مبلمالن فضای باز
میز و صندلی فلزی برای ویلا

در این پست ست میز و صندلی و چهارپایه فلزی مناسب برای مبله کردن باغ و محوطه ویلا یا پشت بام خانه در مناطق شهری و … درج شده است که میتوانید از این محصولات استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه تهیه محصولات لطفا با واحد فروش در ارتباط باشید.

مدل جدید از مبلمان فلزی برای فضای سبز و محوطه خانه
ست میز و صندلی فلزی برای محوطه و فضای سبز در خانه و ویلا

 

 

 

میز و صندلی و سایبان برای فضای سبز

عرضه و تولید کننده انواع مبلمان فلزی و سایبان برای فضای باز و حیاط خانه و ویلا

در این پست نسبت به معرفی ست مبلمان فلزی برای حیاط خانه و ویلا و باغ معرفی شده است که به همراه سایبان آفتاب گیر یا باران گیر با پایه فلزی مقاوم می باشد.

ارائه تجهیزات فضای باز مناسب با محوطه های زیبای ویلاهای شخصی ، هتل ها ، رستوران ها ، مجتمع های تفریحی ، روف گاردن ها

مبلمان و صندلی های فلزی با چتر سایبان پایه کنار گرد
مبلمان فلزی فضای باز به همراه چتر و سایبان پایه کنار

برای مبله کردن محوطه ساختمان و خانه های ویلایی و یا حیاط خلوت بایستی از تجهیزات و مبلمانی استفاده شود که در برابر عوامل فرسایشی مقاومت بیشتر از خود نشان دهد و معمولا این اثاثه از جنس فلز ساخته می شود. برای صندلی ها نشیمن و پشتی بصورت جداگانه متناسب با صندلی طراحی شده و استفاده می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه تهیه این محصولات با واحد فروش در ارتباط باشید.

 

مبلمان فلزی و صندلی برای فضای باز

ست مبلمان ویلایی طراحی شده برای فضای باز و متناسب با محیط های ویلایی کلاسیک و مدرن. مدل میز و صندلی فلزی و مبل راحتی برای فضای باز و حیاط

در زیر تصاویر مربوط به صندلی راحتی با پشتی و نشیمن مچزا مناسب برای استفاده در حیاط خانه، و یا مبله کردن محوطه باغ و ویلا بسیار مناسب می باشد.

صندلی و مبلمان فلزی برای فضای سبز
صندلی فلزی برای ویلا و باغ
مدل میز و صندلی ویژه تراس خانه
صندلی مناسب برای حیاط و فضای سبز

  

این صندلی ها از جنس فلز ساخته شده و با رنک پودری و کوره ای کاملا مقاوم در برابر عوامل فرسایشی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه تهیه محصولات با واحد فروش در ارتباط باشید.