MDF  HDF  PVC

ایران درب

   

صفحه اصلی   -   معرفی شرکت   -   تماس با شرکت

 

ورق های MDF

رویه درب HDF

رویه درب ملامینه

روکش PVC با طرح چوب

ام دی اف پانل روکش دار براق و مات

 

درب ضد سرقت

درب داخلی

درب ضد حریق

 

هم شان پلی اتیلن

هم شان انرژی

ایران درب

کنسانتره و آب میوه ایران

 

کفپوش و پارکت آلمانی

پارکت ترکیه مارک ایشیک                  پارکت لامینت چامسان ترکیه

پارکت (کفپوش لامینت) چیست ؟

پارکت نوعی پوشش کف چوبی می باشد که معمولا در کف خانه ها مورد استفاده قرار می گیرید و از زیبایی خاصی برخوردار می باشد. پارکت های قدیمی از چوب سفت کنار هم استفاده می شد و پس از سیقل دادن و پولیش کاری و روکش روغنی و براق مورد استفاده قرار می گرفت که در برابر عوامل محیطی آنطور که باید مقاوم نبود ولی پارکت های جدید که بصورت صنعتی و با تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته تولید می گردد کاملا مقاوم در برابر رطوبت و خش بوده و در صورت اجرای صحیح و نصب درست دارای عمر بسیار طولانی می باشد.

ویژگی های پارکت لامینت نسبت به سایر کفپوش های متداول

یکی از مزیت های پارکت ، جذابیت و کیفیت بالای چوب است که این محصول را از محصولات دیگر که برای پوشش زمین استفاده می شود متمایز می نماید .

خیلی از مردم دوست دارند پارکت را در منزلشان انتخاب کنند ولی بخاطر هزینه از آن صرف نظر می کنند و از محصولات مشابه ارزانتر همچون کفپوش و.... استفاده می کند در صورتی که این تفکر بسیار اشتباه است. پارکت با توجه به مزیت های آن به اندازه ای که در تصور عموم گران به نظر می آید، نیست.

از سایر خصوصیات پارکت چوبی، راحتی در نگهداری و بهداشت خانه و محیط کار و زیبایی کاملا متمایز نسبت به سایر کف پوش ها و ارزش آوری بیشتر بر روی ساختمان با توجه به زیبایی پارکت دانست و همچنین پارکت های لمینت مقاوم در برابر رطوبت و عایق صوتی و حرارتی از کف به حساب می آید.

نمونه پارکت آلمانی اجرا شده

صنایع چوب و فلز ایران درب عرضه کننده انواع پارکت های چوبی ترکیه و آلمانی آمادگی خود را جهت تامین پارکت های مورد نیاز طراحان دکوراسیون و شرکت های مجری طراحی داخلی اعلام می دارد.

مشخصات فنی پارکت

مشخصات فنی پارکت

نمونه پارکت شرکت السگو آلمان

پارکت آلمانی

german-oak

کفپوش و پارکت آلمانی

grey-oak

پارکت آلمانی السگو

mammoth-oak

     
 

 

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد.

گروه صنایع چوب و فلز ایران درب

www.irandarb.com