معرفی شرکت  |  تماس با شرکت  |  نقشه سایت

پشتیبانی آنلاین :

صفحه اصلی

انواع میزهای اداری


میز مدیریت

میز اتاق کنفرانس

میز کارمندی

میز سایت چند نفره

میز اجلاس و میز تریبون

فایلینگ و کشو اداری

 

انواع صندلی و مبلمان


صندلی مدیریت

صندلی اتاق کنفرانس

صندلی کارمندی

صندلی انتظار

مبل اداری

صندلی تحویلداری

چهارپایه اداری

صندلی آزمایشگاهی

صندلی رستوران و غذاخوری

مبلمان اداری > صندلی > صندلی سالن آمفی تئاتر و سالن اجلاس

صندلی های تاشو تولیدی شرکت مناسب برای سالن های اجلاس، سالن های همایش، و سالن سینما و آمفی تئاتر می باشد. صندلی های سالن اجلاس و یا سالن سینما باید از آسایش کافی برخوردار باشد تا استفاده کننده از آن در مدت نمایش فیلم و یا اجلاس از بابت نشیمنگاه احساس ناراحتی ننماید. صندلی های تولیدی شرکت با توجه به مولفه های اختصاصی برای این نوع کاربری از آخرین تکنولوژی واطلاعات فنی مربوطه بهره جسته و آماده همکاری با تمامی ارگان های دولتی و خصوصی جهت تجهیز سالن اجلاس و آمفی تئاتر آمادگی خود را اعلامی می دارد.

صندلی سالن اجلاس

در زیر یک نمونه از صندلی سالن اجلاس و سالن سینما را مشاهده می فرمائید که قابل تولید در رنگ های درخواستی نیز می باشد

تخفیف ویژه برای ادارات و ارگان ها برای سفارشات عمده

رنگ های قابل انتخاب برای روکش چرمی رنگ های قابل انتخاب برای روکش پارچه ای

صندلی سینما

صندلی آمفی تئاتر

 

از خصوصیات صندلی های تاشو سالن اجلاس و آمفی تئاتر به موارد زیر میتوان اشاره کرد.

صندلی ها همچنین باید دوام زیادی داشته باشند به صورتی که پس از سال ها استفاده حالت خود را از دست ندهند. پارچه های مورد استفاده برای پوشش صندلی ها باید غیر قابل نفوذ باشند تا در صورت ریخته شدن نوشیدنی و شکلات و غیره مشکلی پیش نیاید و به راحتی هم تمیز شوند.

صندلیهای تاشو سینمایی همچنین باید به گونه ای طراحی شوند که بدون تولید هیچ صدایی باز و بسته شوند و با استفاده مکانیسم جهش با کمک قدرت جاذبه به آرامی تغییر حالت دهند و موجبات ناراحتی افرادی که در صندلی های کناری نشسته اند را بوجود نیاورند. در طراحی این صندلی ها باید از دسته های تا شو استفاده شود تا در صورت تمایل افراد فضای بیشتری برای حرکت در اختیار داشته باشند.

در طراحی صندلی ها به همان اندازه که راحتی و استحکام کار اهمیت دارد بحث زیبایی شناختی هم می بایست مد نظر قرار گرفته شود. صندلی ها باید با دکور محیط همخوانی داشته باشند و به زیبایی محیط بیافزایند. بنابراین باید با حفظ استحکام و راحتی و سایر مسائل فنی که باید در طراحی صندلی ها صورت بگیرد، جذابیت و زیبا یی کار هم حفظ شود.

صندلیها باید بر روی زمین ثابت شوند و برای به حداکثر رساندن فضای رفت و آمد بین ردیف ها باید کفی های متحرک و تاشو داشته باشند. معمولا صندلی ها به صورت کامل مبله می شوند تا راحتی مورد نظر را به استفاده کننده ها ارائه دهند. در انتهای هر ردیف چراغی تعبیه می گردد. شماره صندلی ها و ردیف ها باید به صورت مشخصی درج گردد و ردیف های مخصوص افراد با ناتوانایی های جسمی هم می بایست مشخص گردد. برای استفاده بهینه از فضای سالن هم به عنوان سالن سینما و هم به عنوان سالن همایش می توان از صندلی هایی با میز متحرک و جالیوانی در قسمت عقب جادستی استفاده نمود.