صفحه اصلی    |    معرفی شرکت    |    تماس با شرکت

IRAN DARB Co.

 

   

Select Language:

درب های ضد سرقت الکترونیکی

درب های ورودی ضد سرقت

درب های داخلی

درب های ضد حریق

درب های اماکن خاص

چارچوب فلزی و چوبی

 

قفل و دستگیره الکترونیکی

تجهیزات ویدئویی

قفل و دستگیره معمولی

درکوب و چشمی

 

کابینت آشپزخانه

دکوراسیون داخلی

دستگیره الکترونیکی و اثر انگشتی

پاسخگویی آنلاین

My status

قفل درب دیجیتال سامسونگ مدل 6020


قفل رمزی و کارتی درب چوبی و فلزی

ویژگی های دستگیره رمزی و کارتی سامسونگ مدل 6020

  1. دسترسی به قفل توسط رمز و کارت که بین 4 تا 12 عدد میتوان برای دستگیره رمز تعریف کرد و یا به تعداد 20 عدد کارت RF که شامل همه نوع کارت موجود در بازار می باشد قابل تعریف به دستگیره می باشد. (به همراه دستگیره دو عدد KEY TAG که یک وسیله الکترونیکی کوچک می باشد که میتوانید به جاسویچی خود نصب کنید و کار کارت RF را برای شما انجام خواهد داد. در صورت مفقود شدن یکی از کارتها به راحتی میتوانید شناسه کارت مفقودی را از دستگیره حذف نمائید.

  2. جنس دستگیره بسیار مقاوم از جنس کروم و مقاوم در برابر رطوبت و قسمت کارتخوان دارای نشانگر نوری می باشد.

  3. دسترسی به قفل با کلید مکانیکی و ریموت کنترل

  4. دارای کد تصادفی می باشد که قبل از استفاده از دستگیره 2 عدد بصورت تصادفی نشان داده خواهد شد که پس از فشار دادن اعداد رمز خود را وارد خواهید کرد و برای جلوگیری از سوء استفاده از رد انگشت روی دستگیره طراحی شده است.

  5. دارای قفل کودک روی دستگیره سمت داخل که در صورت فعال بودن ابتدا باید دکمه فشار داده شده بعد دستگیره به سمت پایین فشار داده شود.

  6. مجهز به قفل اتوماتیک که پس از بسته شدن درب دستگیره بصورت اتوماتیک قفل خواهد شد و کاربر بعدی که در سمت بیرون می باشد حتما باید رمز یا کارت مجاز داشته باشد.

  7. مجهز به سیستم ضد سرقت و ضد حریق می باشد که در هر دو صورت دستگیره به مدت یک دقیقه غیر فعال و آژیر خطر به صدا در خواهد آمد.

  8. این دستگیره از 4 عدد باطری قلمی استفاده می کند که بصورت متوسط 10 بار استفاده در روز به مدت یک سال نیاز به تعویض باطری نمی باشد کما اینکه یک هفته قبل از اتمام باطری دستگیره هشدار خواهد داد ولی در هر صورتی باطری دستگیره خالی شد میتوانید با یک باطری قلمی از سمت بیرون برق مورد نیاز دستگیره را تامین کرده و پس از باز نمودن درب باطری های دستگیره درب را تعویض نمائید.

جهت دانلود کاتالوگ دستگیره دیجیتالی و رمزی سامسونگ کلیک کنید

در زیر فیلم مربوط به نحوه عملکرد دستگیره های الکترونیکی و دیجیتال نشان داده شده است.