صفحه اصلی    |    معرفی شرکت    |    تماس با شرکت

IRAN DARB Co.

 

   

Select Language:

درب های ضد سرقت الکترونیکی

درب های ورودی ضد سرقت

درب های داخلی

درب های ضد حریق

درب های اماکن خاص

چارچوب فلزی و چوبی

 

قفل و دستگیره الکترونیکی

تجهیزات ویدئویی

قفل و دستگیره معمولی

درکوب و چشمی

 

کابینت آشپزخانه

دکوراسیون داخلی

دستگیره الکترونیکی و اثر انگشتی

پاسخگویی آنلاین

My status

دستگیره های اثر انگشتی و رمز دار


با توجه به پیشرفت و رشد روز افزون تکنولوژی و ابزار های الکترونیکی در زمینه امنیت و حفاظت، دستگیره های درب از حالت سنتی خود خارج شده و  در قالبت ابزار دقیق الکترونیکی طراحی و به بازار ارائه گردیده است. دستگیره های سنتی قدیمی (قفل و کلید) در هر حالتی از ضعف هایی برخوردار می باشد که به عنوان نمونه راه های بسیار ساده و آسانی برای نفوذ بر این نوع قفل ها در گوشه و کنار اینترنت میتوان یافت بعنوان نمونه جستجوی کوتاهی در سایت Youtube داشته باشید به این نتیجه خواهید رسید.

شرکت ایران درب مفتخر است که به عنوان اولین تولید کننده درب های ضد سرقت و داخلی که از دستگیره های مدرن الکترونیکی استفاده شده است را در تولیدات خود دارد. این محصولات در ابتا بر روی درب های اماکن خاص به سفارش مشتری نصب می گردید. درب اتاق سرور - درب اتاق اسناد - درب اتاق محرمانه و ... ).

دستگیره های الکترونیکی ( اثر انگشتی ) در انواع مارک ها و قابلیت ها بصورت عمده قابل عرضه برای سایر تولید کنندگان درب و هتل ها و بیمارستان ها می باشد. با توجه به ویژگی های دستگیره این قفل ها از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد. در زیر چند نمونه از دستگیره های موجود به همراه مشخصات فنی و کاربرد آنها بیان شده است.

قفل اثر انگشتی و رمزی

 

 

 

 

 

 

دستگیره درب الکترونیکی و رمزی

 

قفل درب ضد سرقت دیجیتالی

 

مدلهای جدید از دستگیره و قفل هوشمند اثر انگشتی و رمزی برای درب های ساختمانی

قفل دیجیتالی برای درب طرح کلاسیک